Úspech cvičnej firmy

foto

V dňoch 23. a 24. októbra sa v Spoločenskom pavilóne v Košiciach uskutočnil 17. Medzinárodný veľtrh cvičných firiem krajín V4.

Veľtrhu sa zúčastnilo 26 cvičných firiem zo Slovenska, Česka a Poľska. Počas dvoch dní bojovala o ceny aj naša CF Devuška s.r.o. pod vedením Ing. Márii Smandrovej.

V kategórii Naj...cvičná firma sa dievčatá umiestnili na krásnom 3. mieste.

Gabriela Gánocziová – 4.A získala cenu 60 sekúnd /elevator pitch/ za prezentáciu cvičnej firmy v anglickom jazyku.

Dievčatám Sidónii Marcinovej- 4.A, Gabriele Ganocziovej – 4.A, Dominike Domarackej – 4. A, Cyntii Bálintovej – 4.A, Viktórii Dulovej – 4. A, Nikole Kolesárovej – 3.A a Nikole Kazienkovej – 3.A ďakujeme za reprezentáciu školy a cvičnej firmy.