Učiteľ matematiky - Voľné pracovné miesto

math

Riaditeľka Obchodnej akadémie v Trebišove, Komenského 3425/18, informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ všeobecno-vzdelávacích predmetov: matematika s nástupom od 01.09.2020

ISIC/EURO26 - obnovenie preukazu 2020/2021

ISIC

Ako kompletne obnoviť platnosť preukazu ISIC/EURO26 ?

2. kolo PS 2020/2021

Oznámenie o konaní 2. kola prijímacieho konania pre žiakov 9. ročníka

Výsledky PS po 1. kole

PS

Výsledky prijímacieho konania po 1. termíne pre študijný odbor obchodná akadémia 6317 M

Voľné pracovné miesto - Informatik

INF

Riaditeľka Obchodnej akadémie v Trebišove, Komenského 3425/18, informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ľka odborných predmetov: informatika s nástupom od 1.9. 2020.

PS - Zverejnenie výsledkov

Výsledková listina

prijímacieho konania pre šk. rok 2020/2021 pre odbor 6317 M obchodná akadémia.

čítať ďalej

Oznam pre zákonných zástupcov a uchádzačov o štúdium

aktualizované 7.5.2020 16:45 - online prihláška

Uchádzač alebo zákonný zástupca maloletého uchádzača do 4. júna 2020 doručí Obchodnej akadémií Trebišov potvrdenie o nastúpení žiaka na štúdium alebo o nenastúpení žiaka na štúdium.

PS 2020 - Kritériá

PS

v prílohe zverejňujeme kritériá na PS 2020.

Maturity 2020

MS SR

Rozhodnutie o termínoch a organizácii internej časti maturitnej skúšky v čase mimoriadnej situácie v školskom roku 2019/2020

Prijímacie skúšky 2020

OZNAM PRE ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV A UCHÁDZAČOV O ŠTÚDIUM

aSc záznamy zo školení

ascaSc agenda (Edupage) poslali záznamy z predchádzajúcich školení.

aSc Edupage - tvorba učebných materiálov

asc

Výber z online nápovedy od aSc - tvorba učebných materiálov a príprava domácich úloh.

čítať ďalej

Usmernenie ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach

img

Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa ustanovenia § 3 ods. 8 vyhlášky č. 231/2009 Z. z. Ministerstva školstva SR o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane.

Prerušenie vyučovacieho procesu - Aktualizácia

virus

Oznamujeme, že prerušenie vyučovania pokračuje až do piatku 13. marca 2020. Vyučovanie bude pokračovať od pondelka 16.marca 2020. Žiadame žiakov, aby sa nezhromažďovali a nezdržiavali v obchodných centrách, necestovali, nezúčastňovali sa v týchto dňoch na verejných miestach. Najlepšie je ostať v domácom prostredí. Zodpovednosť za neplnoletých študentov preberajú rodičia.

Smútočné oznámenie

Mgr. Tatiana Abrinková

Ekonomická a finančná olympiáda

Takmer 6500 študentov zo 201 stredných škôl z celého Slovenska sa zapojilo do tretieho ročníka Ekonomickej olympiády.

Inovation Camp

IC

Súťaž Innovation Camp predstavuje pre študentov aplikovanej ekonómie  intenzívnu skúsenosť, ktorá stimuluje ich kreatívne a inovačné schopnosti.

Prijímacie skúšky 2020 / 2021

PS

Prijímacie skúšky sa uskutočnia v 1. kole 11. mája 2020 a 14. mája 2020.

Informácia o voľnom pracovnom mieste - Anglický jazyk

Učiteľ anglického jazyka na 40,9% úväzku
(9 vyučovacích hodín týždenne)

Informácia o voľnom pracovnom mieste v zmysle § 11, ods. 1 zákona NR SR č. 390/2011 Z. z. , ktorým sa dopĺňa zákon č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch

Vianočná ikebana 2019

foto

Dvojice šikovných žiakov z každej triedy  sa zapojili do tradičnej súťaže o najkrajšiu vianočnú ikebanu Obchodnej akadémie.

čítať ďalej

Vianočné handmade trhy v múzeu

foto

Naša študentská firma Smell of Home sa zapojila do krásnej akcie organizovanej múzeom v Trebišove na 3. adventnú nedeľu.

Konzultant v JA Firme Smell of Home

K

V stredu 11. 12. 2019 mali žiaci  Aplikovanej ekonómie jedinečnú možnosť stretnúť sa s odborným konzultantom Ing. Lukášom Frankom, ktorý vedie Digitálnu agentúru na podporu udržateľného marketingu.

Exkurzia Volkswagen Bratislava a vianočná Viedeň 2019

VW

Sviatok sv. Mikuláša sa rozhodli žiaci OA prežiť trochu netradične, návštevou firmy Volkswagen Slovakia v Bratislave. Do Bratislavy dorazili v poobedňajších hodinách 5.12.2019 a navštívili najskôr jej historickú časť, v ktorej sa nachádzali vianočné trhy.

čítať ďalej

Exkurzia žiakov druhého ročníka vo výrobných podnikoch

EX

V rámci predmetu Podniková ekonomika sa žiaci druhého ročníka našej školy zúčastnili exkurzie vo výrobných podnikoch dňa 18. novembra 2019.

DOD 2019

OATV

Pozývame Vás na deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční
22. 11. 2019 so začiatkom o 9:00
v priestoroch našej školy.

SMELL OF HOME JA Firma

SOH

Mesiac pred Mikulášom, 6. 11. 2019 sa stretli akcionári novej študentskej firmy na ustanovujúcom Valnom zhromaždení, aby schválili podnikateľský plán, ktorý vytvorili žiaci 3. A.

Úspech cvičnej firmy

foto

V dňoch 23. a 24. októbra sa v Spoločenskom pavilóne v Košiciach uskutočnil 17. Medzinárodný veľtrh cvičných firiem krajín V4.

— 1 —