Záverečné Valné zhromaždenie JA Firmy FLEX

JA

Naša firma ukončila svoju činnosť dňa 13. 06. 2019 na likvidačnom Valnom zhromaždení, ktoré sa konalo v zborovni školy za účasti prítomných akcionárov. Prezidentka firmy zhodnotila hospodárenie našej firmy.

Prezidenti každého oddelenia podali správy a finančné oddelenie oboznámilo akcionárov o výške dividendy na akciu. Dosiahli sme 150 % zhodnotenie vložených vkladov.

Najúspešnejšou činnosťou našej firmy bol predaj mydlových kytíc a mydielok, ktoré sme ponúkali hlavne žiakom našej školy. Ďalšou formou predaja bola Facebooková stránka, základné školy, Hand-made trhy a veľtrhy študenských firiem v Košiciach a v Poprade.

Počas roka 2018/2019 sme sa naučili ako riadiť firmu, zaobchádzať zo zamestnancami a dosahovať najlepšie výsledky v podnikateľskej činnosti. Veríme, že ďalšia firma bude rovnako prosperovať ako naša.