Olympiáda Mladý účtovník 2019

img

Olympiáda Mladý účtovník je celoštátna súťaž v účtovaní, ktorú organizuje spoločnosť  KROS, a.s. a Slovenská komora certifikovaných účtovníkov. Súťaž je určená pre žiakov obchodných akadémií a stredných škôl ekonomického zamerania.  Žiaci našej školy sa do súťaže zapájajú každoročne. V tomto školskom roku bola táto súťaž veľmi úspešná nielen pre Klaudiu Horkaiovú zo 4. B, ale aj pre našu školu.

Víťazky školského kola Klaudia Horkaiová zo 4. BZuzana Miklošová zo 4.A postúpili do Regionálneho kola v Košiciach.

Z celkového počtu 32 účastníkov sa umiestnila K. Horkaiová na 2. miesteZ. Miklošová na 8. mieste.

Horkaiová úspešne reprezentovala našu školu na Celoštátnej Olympiáde Mladý účtovník v Žiline 16. apríla 2019.

Diplomy a finančné odmeny za úspech v Regionálnom kole a účasť v Celoštátnom kole jej odovzdali Ing. Ľ. Pálfyová zo spoločnosti KROS a prezidentka Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov Ing. P. Krišková z Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Bonusovým ocenením od usporiadateľov súťaže v tomto školskom roku bolo získanie osvedčenia o prijatí na vysokú školu pre účastníkov Celoštátneho kola - a to na Žilinskú univerzitu v Žiline a Ekonomickú univerzitu v Bratislave.

Úspešnej reprezentantke K. Horkaiovej srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme jej veľa úspechov v ďalšom štúdiu.

Ing. K. Marcinová

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.