Ustanovujúce valné zhromaždenie JA Firmy EasyDeal

V stredu 19. 10 2016 sme prišli do školy vyobliekaní ako manažéri pri príležitosti Ustanovujúceho valného zhromaždenia našej novej JA Firmy EasyDeal.

V zborovni školy sa stretli o 14.30 akcionári firmy, aby prerokovali stanovy firmy, podnikateľský plán a orgány firmy. Vicemanažéri jednotlivých oddelení predstavili plánované aktivity. Naša činnosť bude zameraná na organizáciu školských akcií a výmenného pobytu, prevádzku bufetíku spojenú s predajom vlastných dekoratívnych výrobkov a predaj žolíkov. Veríme, že s našimi službami budú spokojní naši zákazníci, čiže spolužiaci a učitelia školy.

Milka Štupáková, 3. A
Viceprezidentka oddelenia marketingu