Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia ~ podporili našu školu

t-systems

Spoločnosť Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia je niekoľkoročným partnerom Obchodnej akadémie Trebišov vo vzdelávaní študentov v rámci zamerania Podnikové informačné systémy.

Spoločnosť zabezpečuje študentom počas štúdia praktické vzdelávanie a následne im umožňuje sa v spoločnosti zamestnať.
Pre zvýšenie kvality vzdelávania v škole sme získali od spoločnosti Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia dar – 12 notebookov.
Dovoľte mi, aby som sa spoločnosti Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia v mene pedagógov a študentov srdečne poďakovala za poskytnutý dar a spoluprácu pri vzdelávaní.

MEDIAVIEWER error - $p neexistuje alebo neexistuje adresar/subor na serveri.
$p = dokumenty/oatv/foto/22-23/deutsche_telekom_it_solutions_slovakia_podporili_nasu_skolu/
is_dir: false
file_exists: false