Finančná akadémia

MEDIAVIEWER error - $p neexistuje alebo neexistuje adresar/subor na serveri.
$p = dokumenty/oatv/foto/21-22/financna_akademia/
is_dir: false
file_exists: false

Naši štvrtáci mali možnosť byť súčasťou vzdelávacieho cyklu Finančnej akadémie, ktorá je určená pre žiakov maturitného ročníka.

Jej cieľom je viesť mladých ľudí k väčšej finančnej zodpovednosti.  V sérii 6 prednášok dostávajú žiaci návod, ako robiť správne finančné rozhodnutia ešte skôr, ako dostanú do rúk svoju prvú výplatu.

Finančná akadémia je interaktívna forma vzdelávania, umožňujúca študentom otestovať si svoje finančné rozhodnutia na konkrétnych modelových situáciách.

Lekcie Finančnej akadémie mapujú sektory finančného trhu a prinášajú študentom odborné základy vychádzajúce z Národného štandardu finančnej gramotnosti, ako aj praktické a užitočné informácie. Odbornými garantmi a školiteľmi lekcií sú odborníci na financie zo spoločnosti PARTNERS GROUP SK, ktorým ďakujeme za ich zaujímavo a odborne poskytnuté prednášky  prezenčnou  a  aj dištančnou formou.

Ing. Beáta Andrášová