ROZBEHNI SA!

RS

Biznis fórum je online workshop pre žiakov so záujmom o podnikanie.

V stredu ráno 19.5.2021 sa na ňom zúčastnili naši žiaci dištančnou formou prostredníctvom webinára. Na praktických príkladoch si ukázali ako sa testujú nápady so 100€. Cieľom bolo pomôcť žiakom nájsť dobrý nápad a poskytnutie tipov na vylepšenie ich nápadov. Biznis fóru predchádzala podnikateľská prípravka, ktorú  absolvovali 60 žiaci z našej školy a jej absolvovaním získali certifikát.

Prednášajúci Juraj Kováč, hlavný garant programu je zakladateľom podnikateľskej prípravky Rozbehni sa, pomocou ktorej pomohol otestovať desiatky podnikateľských nápadov. Je zároveň laureátom ocenení Leaf Award a Generácia 3.0.