PS - Zverejnenie výsledkov

Výsledková listina

prijímacieho konania pre šk. rok 2020/2021 pre odbor 6317 M obchodná akadémia.

Vážení uchádzači o štúdium,

vo výsledkovej listine s celkovým poradím uchádzačov o štúdium sú všetci žiaci uvedení pod kódom žiaka.

Rozhodnutie o prijatí resp. neprijatí uchádzača do 1. ročníka v školskom roku 2020/2021 bude zákonným zástupcom zaslané elektronicky. V prípade, že zákonný zástupca uchádzača o štúdium nám neposkytol e-mailový kontakt, rozhodnutie o prijatí/neprijatí na štúdium mu bude doručené Slovenskou poštou.

Po prevzatí rozhodnutia o prijatí/neprijatí uchádzača na štúdium je zákonný zástupca povinný doručiť škole Záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium najneskôr do 4. júna 2020. Rozhodujúci je dátum doručenia vyplneného záväzného potvrdenia strednej škole do jej sídla. Záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium je možné doručiť osobne, zaslať Slovenskou poštou alebo scan potvrdenia na e-mailovú adresu skola@oatv.edu.sk.

Neprijatí uchádzači môžu podať odvolanie po prevzatí rozhodnutia. Uchádzači, ktorí neboli prijatí pre nedostatok miesta, budú v poradí v akom sú uvedení vo výsledkovej listine, informovaní o uvoľnení miesta, ktoré im bude následne ponúknuté. Uvoľnenie miesta môže nastať z dôvodu nenastúpenia na štúdium niektorého z prijatých uchádzačov.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte vedenie školy

na telefónnom čísle: 0917 613 596

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.