Inovation Camp

IC

Súťaž Innovation Camp predstavuje pre študentov aplikovanej ekonómie  intenzívnu skúsenosť, ktorá stimuluje ich kreatívne a inovačné schopnosti.

Študenti pracovali na reálnej výzve v 5-členných zmiešaných tímoch. Ich úlohou bolo nájsť najlepšie riešenie na danú tému a prezentovať ho pred odbornou porotou. Témou tohto roku bolo motivovať zamestnancov firiem k ekologickému správaniu. Vďaka tejto súťaži si študenti mohli precvičiť svoje komunikačné prezentačné zručnosti, vyskúšali si tímovú prácu pri riešení výzvy a spoluprácu s konzultantmi – mentormi z firmy AT&T.  Našu školu na súťaži, ktorá sa konala v Košiciach 12. 2. 2020 v hoteli Roca reprezentovali žiaci Frederik Beňo, Samuel Hrinda, Martin Marcinko a Gabriela Kucharčíková.