Vianočná ikebana

Už tradične v adventnom období prípravy na Vianoce aj naši žiaci prispievajú svojou tvorbou k priblíženiu vianočných zvykov.

Dňa 14. 12. 2018 sa súťažné dvojice z každej triedy snažili za dve hodiny vytvoriť čo najkrajšiu vianočnú ikebanu. Niektorí boli ešte len začiatočníci, ale našli sa aj skúsení aranžéri, ktorých výsledok práce bol skoro profesionálny. Ikebany nám spríjemnili prostredie školy a na základe hlasovania učiteľov sme ocenili vecnými cenami súťažiacich z 1. A na 1. mieste, 3. B na druhom mieste a 3. A na 3. mieste. Blahoželáme oceneným a ďakujeme za účasť všetkým tvorivým žiakom.

Ing. Beáta Andrášová