Najlepší podnikateľský plán

PP

Dňa 30. apríla 2019  sa konala regionálna súťaž stredných škôl  -  Najlepší podnikateľský plán, ktorú vyhlasuje Košický samosprávny kraj  –  odbor školstva a organizačne zabezpečuje Obchodná akadémia, Watsonova 61, Košice.

Do súťaže, ktorá prebiehala v priestoroch Obchodnej akadémie na Watsonovej ulici v Košiciach  sa z celého regiónu prihlásilo 12 súťažných prác, autori však nakoniec prišli obhajovať iba 10 z nich.  Obhajoba prebiehala  pred súťažnou porotou.

V silnej konkurencii možno mladých budúcich podnikateľov z košického kraja, nezanikol ani podnikateľský plán  žiaka našej školy.  Richard LEVKIV z 3. B triedy  zaujal odbornú porotu,  ktorá jeho podnikateľský plán vyKROJsa, elektronický obchod s folklórnymi krojmi, ocenila krásnym 3. miestom. Richardovi srdečne  blahoželáme a tešíme sa z jeho úspechu.

Ing. Eva Zavadilová