Výmenný pobyt v Poprade na OA

V dňoch 25. – 27. januára 2017 sme sa mali možnosť zúčastniť na výmennom pobyte v Poprade. Tento pobyt pre nás zorganizovala JA firma El´bogis z Obchodnej akadémie v Poprade v rámci predmetu aplikovaná ekonómia.

V stredu nás žiaci privítali krátkou prehliadkou školy a zaujímavou prezentáciou Popradu. Večer sme obdivovali historické krásy Popradu pri prechádzke po námestí. Ďalšou zastávkou bol Starý Smokovec, Hrebienok, Štrbské pleso a nakoniec Aquacity Poprad. Počas exkurzie sme využívali sprievodcovské služby našej partnerskej JA firmy. Tešíme sa na ich návštevu, keď v marci privítame my popradčanov v Trebišove.