Burza informácií

Burza informácií, ktorú organizuje Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Trebišove, je podujatie, ktoré má pomôcť žiakom deviatych ročníkov základných škôl zorientovať sa v labyrinte stredných škôl v našom okrese. Pre nás je príležitosťou, aby sme predstavili naše školské i mimoškolské aktivity a motivovali žiakov vybrať si práve našu školu ako záruku kvalitného vzdelania s dlhoročnou tradíciou.

Tento rok sa na Burzu informácií 3. novembra zmenilo Mestské kultúrne stredisko v Trebišove. Našu školu reprezentovali študenti 3. A, ktorí pod vedením Ing. Beáty Andrášovej a výchovnej poradkyne Mgr. Lenky Lehončákovej ochotne odpovedali na zvedavé otázky nádejných stredoškolákov. Všetci veríme, že sa s mnohými z nich stretneme v septembri ako so študentmi Obchodnej akadémie v Trebišove.