Dorota Uhrinová na Majstrovstvách Slovenska v SIP

50. ročník súťaže v Spracovaní informácií na počítači vyvrcholil celoslovenským kolom, ktoré sa konalo na OA v Seredi v marci 2016. Súťažilo sa v troch disciplínach: písanie na počítači, úprava textu (UTX) a Wordprocessing. Na celoslovenské kolo sa prebojovali súťažiaci na základe výkonov, ktoré dosiahli na krajských kolách.

Študentka 3. B triedy Dorota Uhrinová sa v disciplíne UTX výkonom 6750 bodov umiestnila na 11. mieste spomedzi 12 pozvaných súťažiacich. Za reprezentáciu školy Dorote úprimne ďakujeme. Veríme, že jej tohtoročné umiestnenie je výzvou nielen pre ňu, ale aj pre ostatných šikovných študentov, ktorí ju budú v reprezentácii školy nasledovať.

Ing. Svetlana Dulová
učiteľka ADK