26. ročník okresného kola olympiády v anglickom jazyku

EN vlajka

Dňa 14.01.2016 sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Tejto súťaže sa zúčastnilo 16 súťažiacich z 8 škôl z Trebišova, Sečoviec a Kráľovského Chlmca v kategórii 2.A, 2.B, 2.D, 2.C2.

Je to skvelý spôsob ako získavať skúsenosti, prezentovať svoje vedomosti a zlepšovať sa. Nie je dôležité vyhrať, ale stále sa snažiť a byť s každou olympiádou lepší. Podstatné sú vedomosti, ktoré si zo súťaže odnesiete. Môžete získať aj nových priateľov so spoločnými záujmami a hlavne sa sústavne zdokonaľovať v angličtine a neskôr sa dobre uplatniť v zamestaní. Reprezentovala som našu školu, a aj keď som nezvíťazila, mala som z tejto súťaže dobrý pocit a rozhodne to skúsim zase na budúci rok.

Víťazmi 26. ročníka okresného kola Olympiády z ANJ sú v kategórií:

  • 2.A - Dzuro Igor – Gymnázium Trebišov
  • 2.B - Matej Kecer – Spojená škola Sečovce
  • 2.D - Porubenský – Spojená škola Sečovce

V kategórii 2.C2 automaticky postúpila do krajského kola Claudia Košina z Gymnázia Trebišov. Všetkým držíme palce, aby uspeli na krajskom kole.

Alexandra Karolčíková, 2. B

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.