Športový deň na Obchodnej akadémii

Každoročne Obchodná akadémia v Trebišove organizuje pre svojich študentov športový deň , pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva 17.novembra.

Učitelia telesnej a športovej výchovy pripravujú netradične športové vyžitie na rôznych miestach školy.

Na úvod si študenti pripravili hromadnú rozcvičku v telocvični. Nasledovalo rozdelenie tried do jednotlivých stanovíšť. Súčasťou každej triedy(teda družstva je aj triedna učiteľka)a zvolený kapitán.

V tomto roku sme pre študentov pripravili ,,Salámový beh“ po škole, skok z miesta, test zručností, streľbu na presnosť  ako aj beh  v plutvách. Študenti môžu využiť aj bonusovú úlohu, kde získajú naviac body(ak budú mať záujem)

Cieľom je aby jednotlivé triedy čo najrýchlejšie, najpresnejšia a najšikovnejšie zvládli jednotlivé úlohy.

Víťazom športového dňa sa stala trieda 1.A na druhom mieste 3.B a tretom mieste 2.B

Blahoželame!!!