Prvé miesto na Inovation Campe

Valentínky deň  2018  priniesol našej škole pekný úspech v podobe prvého miesta v súťaži Inovation Camp v Košiciach.

Zúčastnilo sa na nej  100 slovenských študentov, ktorí  pracovali  v 5-členných zmiešaných tímoch na skutočnej výzve. Do víťazného tímu patrila naša Vladimíra Jarecká z 3. A, a v ďalších tímoch nás reprezentovali Sofia Jelíneková a Martina Viktorová  tiež z 3. A. Riešili zadanie ako zvýšiť atraktívnosť a motiváciu zamestnania v oblasti IT. U mladej generácie dominuje online marketing ako napríklad vlog, oddychové zóny v pracovných priestoroch či vzdelávanie a cestovanie. Národné finále súťaže Innovation Camp v spolupráci s AT&T Aspire je podporovaná Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a je na úrovni predmetových olympiád. Organizátormi tejto súťaže sú spoločnosť AT&T Slovakia a vzdelávacia organizácia JA Slovensko.