PLES OBCHODNEJ AKADÉMIE

My, žiaci 3.B, sme sa rozhodli zachovať tradíciu a zorganizovali sme reprezentačný ples Obchodnej akadémie v Trebišove, ktorý sa uskutočnil 2.2.2017 o 18:00 v hoteli Zemplín.

V týchto priestoroch sa stretlo bezmála 80 žiakov, absolventov a učiteľov našej školy. Večer nám spestrili vystúpením FS Ľalia, tanečníci z tanečnej školy Trebishow dance a tanečná skupina Sweet devils. O kvalitnú hudbu sa nám postaral DJ Rasťo Šrobár. Príjemné prostredie, vynikajúce jedlo a fantastická zábava do skorých ranných hodín, to bol náš     ples J. Verím, že sa na takejto úžasnej akcii stretneme aj na budúci rok.

Ivana Ďurová, 3. B