Nemčina nemusí byť strašiakom!

Tak to si povedali naši študenti po projektovom týždni s lektorkou Nikky z Viedne. Projektový týždeň bol určený pre žiakov, ktorí študujú nemčinu ako prvý cudzí jazyk, ale aj pre všetkých, ktorí si uvedomujú, aká dôležitá je nemčina v dnešnej Európe a chcú sa jej preto intenzívnejšie venovať.

Aktivitu sme pripravili v spolupráci s Österreich Institut v Bratislave. Hravou formou si mohli žiaci precvičiť a zdokonaliť svoje komunikačné zručnosti a spoznať mnoho zaujímavostí o krajine našich susedov. Certifikát, ktorý žiaci po absolvovaní kurzu získali, bude pre nich príjemnou spomienkou a veríme, že aj motiváciou k ďalšiemu štúdiu. Už teraz sa všetci tešíme na stretnutie s Nikky  na budúci rok :-)