Imatrikulácia prvákov

Deň pred jesennými prázdninami sme sa rozhodli na našej škole zvesela prijať našich prvákov medzi nás „obchodňarov“.

Naša firma EasyDeal si pre nich pripravila rôzne prekvapenia v podobe súťaží v šikovnosti, či šťastí, v speve i rýchlosti. Keďže sa podujatie konalo o 11. 00 hodine 27. 10. 2016, v telocvični prvákom fandili všetci žiaci i učitelia našej školy, ktorí veľkým potleskom odmenili ich snahu. Zvíťazila 1. A, vďaka však patrí aj 1. B, obe triedy prejavili veľkú súdržnosť. Prajeme im veľa síl a úspechov v štúdiu na našej škole, aby ho brali aj s humorom ako my. Naša firma sa postarala aj o kultúrny zážitok v podobe módnej prehliadky, na ktorej sa zúčastnili naše najúspešnejšie „modelky“. Na záver nechýbal tradičný imatrikulačný sľub prvákov a pre tých šťastnejších tombola.

Emília Štupáková
Viceprezidentka pre marketing EasyDeal, JA Firma